A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Народний артист України Степан Гіга оцінив швидкий і якісний державний сервіс 


12 Жовтня 2023

Його пісні знає кожен українець. «Цей сон», «Золото Карпат» та звісно ж  «Яворина» вже давно стали легендарними хітами. Українського співака та композитора Степана Гігу зустріли наші колеги у сервісному центрі МВС в місті Івано-Франківськ. Артист звернувся, аби перереєструвати пасажирський мікроавтобус. Тепер відомому співаку та всьому творчому колективу стане комфортніше пересуватись автошляхами, а час у дорозі пролетить майже непомітно.

Пан Степан скористався послугою електронного запису онлайн, вибравши дату та час у вільний від концертів день. Відтак, завітав у сервісний центр МВС, впродовж години перереєстрував транспортний засіб та отримав нові номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію. Степан Гіга неабияк задоволений швидким та якісним державним сервісом. Адже артист має досить активний ритм життя та щільний графік. Йому потрібно встигати з концертною програмою по всіх куточках України, щоби з допомогою наших захисників і піснею в серці наближати нашу перемогу!

Нагадуємо, що перереєстрація транспортного засобу для кермувальників доступна в будь-якому зручному сервісному центрі МВС.

Для цього необхідно скористатись функціоналом е-запис. Також талон доступний в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС. Для отримання послуги водіям необхідно взяти з собою документи та надати їх адміністратору. Зокрема паспорт громадянина України, або посвідку на тимчасове чи постійне проживання, ідентифікаційний номер, а продавець надає свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу. Покупець отримує нові номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу в день звернення до сервісного центру МВС. Орієнтовна вартість 955 грн, в яку входить адміністративна послуга, бланк свідоцтва та номерний знак.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.