A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС виявили кілька випадків підроблених документів у водіїв


11 Жовтня 2023

У сервісних центрах МВС почастішали випадки з підробними документами. У кількох областях виявили фальшиві документи, які громадяни надавали під час отримання послуг.

До сервісного центру МВС у місті Глухів, що на Сумщині, звернувся юнак, аби зареєструвати транспортний засіб. Для підтвердження особи, він надав посвідчення водія. Документ перевірили за Єдиним державним реєстром МВС. Зʼясувалось, що громадянин взагалі не отримував посвідчення водія, а придбав його в Інтернеті. Тепер справою займається поліція. Адже за використання підроблених документів передбачена кримінальна відповідальність.

Подібний випадок стався і в Миколаєві. До сервісного центру МВС звернувся житель Херсона за обміном посвідчення водія старого зразка. Адміністратор одразу помітив, що бланк посвідчення водія сумнівний. Адже іноді трапляються випадки, коли громадяни самостійно дописують категорії у свій документ. Тому було додатково направлено запит до сервісного центру МВС в Херсоні. У результаті з’ясувалось, що громадянин отримував своє посвідчення ще у 1985 році з відкритою категорією А. Однак для обміну він надав документ із відкритими ще категоріями В, С, D.

Днями раніше в цьому ж сервісному центрі МВС під час перереєстрації мотоцикла виявили ще один несправжній документ. Адміністратор запідозрив фальшиву довіреність. Під час перевірки у відповідному реєстрі виявилось, що документ дійсно підроблений.

На Одещині до сервісного центру МВС звернувся чоловік, щоби переоформити автомобіль на нового власника. Він користувався та розпоряджався транспортним засобом за довіреністю. Але під час проведення перевірок за наявними базами адміністратор встановив, що це авто перебуває в міжнародній базі «Інтерпол».

Купувати транспортні засоби за довіреністю – справа дуже ризикована! Адже цей документ не є підставою для набуття права власності. Часто довірливі покупці потрапляють у цю пастку і можуть залишитись без коштів та транспортного засобу. При купівлі транспортних засобів радимо звернутися до сервісних центрів МВС для здійснення перереєстрації. Наші адміністратори перевіряють авто та документи за відповідними реєстрами.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.