A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Львівщині учасниця національної паралімпійської збірної з фехтування отримала посвідчення водія


11 Жовтня 2023

Дві перемоги поспіль! Днями учасниця національної паралімпійської збірної з фехтування на кріслі колісному Надія Дьолог виборола срібло на Чемпіонаті світу в Італії. А вже сьогодні нова особиста перемога – бездоганно складений практичний іспит на право керування легковим авто у сервісному центрі МВС с. Зимна Вода.

Надія родом із Закарпаття. У 10-річному віці отримала важку травму хребта й відтоді пересувається на кріслі колісному. У 25 років переїхала до Ужгорода. Там спершу займалася паверліфтингом, а у 2015-му відкрила для себе фехтування.

Активно опікується питанням безбар’єрності, прагне, аби усі українські міста стали доступними для людей з інвалідністю.

Однією із важливих цілей для спортсменки стало навчитися керувати автомобілем та отримати посвідчення водія. Адже для тренувань їй доводиться часто їздити на далекі відстані із важким спорядженням.

Навчання в автошколі для осіб з інвалідністю, що функціонує на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відкрило для Надії таку можливість. Вона успішно опанувала керування автомобілем, який обладнано ручним керуванням та успішно склала теоретичний та практичний іспит у сервісному центрі МВС.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.