A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У ДП «Документ» планується розширення послуг сервісних центрів МВС


09 Жовтня 2023

Незалежно від місця проживання усі громадяни повинні отримувати якісні адміністративні послуги. Тому державний сервіс постійно вдосконалюється та стає доступнішим. У майбутньому для українців, які перебувають за кордоном, буде розширено перелік послуг сервісних центрів МВС у ДП «Документ». Громадяни зможуть відновлювати посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням та здійснювати реєстраційні дії з транспортними засобами.

Відтак працівники Головного сервісного центру МВС провели робочу нараду із представниками ДП «Документ», щоб обговорити ці важливі питання. На зустрічі розглянули конкретні кроки та план реалізації розширення послуг. Зокрема, це стосується забезпечення бланковою продукцією, технічним оснащенням та навчання адміністраторів, які обслуговуватимуть громадян.

Особливу увагу приділили питанням надання послуг за кордоном, які належать до компетенції сервісних центрів МВС. Адже там перебуває багато наших співгромадян, від яких постійно отримуємо запити на відновлення посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів. Найближчим часом водії будуть отримувати ці послуги у закордонних офісах ДП «Документ».

Відповідні зміни затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 208 від 7 березня 2023 року та наказом МВС України № 568 від 12 липня 2023 року. Наступним кроком для впровадження послуг сервісних центрів МВС в ДП «Документ» стане підписання узгоджених рішень.

Головний сервісний центр МВС завжди реагує на запити та звернення громадян. Тому одним із головних наших завдань є вдосконалення надання послуг, щоби кожна особа отримувала якісний та зручний державний сервіс.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.