A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС підтримали військових та передали їм допомогу


30 Вересня 2023

Напередодні Дня захисника та захисниць України працівники сервісних центрів МВС Хмельниччини та Волині привітали наших воїнів і войовниць зі святом і висловили їм свою вдячність та підтримку. Також зібрали допомогу, яка потрібна їм на лінії оборони.

Військовим на передову працівники сервісного центру МВС в Хмельницькій області зібрали речі першої потреби. Це маскувальні сітки, побутова хімія та господарське приладдя. А співробітники сервісних центрів МВС у Волинській області відвідали сім’ї загиблих військових. Також вони зустрілися із пораненими воїнами, які зараз перебувають на лікуванні у медичному закладі.

Така підтримка вкрай необхідна, щоби кожен військовий відчув, що за ним – кожен українець. У них – найміцніший тил у світі, який просякнутий любов’ю, подякою і підтримкою. В цьому і полягає дивовижна сила нашого народу – в єдності, в небайдужості, в любові. Бо Україна – не просто територія на карті. Це генетично вільні, сміливі, непокірні, і головне, непереможні люди.

Ми вдячні кожному, хто боронить нашу Батьківщину!

З Днем захисників і захисниць України! З Днем українського козацтва!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.