A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники Головного сервісного центру МВС провели спортивні змагання та донатили на армію


30 Вересня 2023

Напередодні Дня захисників та захисниць Головний сервісний центр МВС організував спортивний турнір, щоби підтримати наших колег, які несуть службу в лавах Збройних сил України. З перших днів повномасштабного вторгнення рф до нашої держави, вони пішли боронити рідну країну від загарбників.

У цей нелегкий воєнний час наша держава потребує згуртованості, єдності та спільної боротьби. Аби подякувати нашим колегам та всім героям, які зараз пліч-о-пліч стоять на лінії оборони, Головний сервісний центр МВС провів змагання з міні-футболу.

Спортивний турнір відкрив заступник начальника Головного сервісного центру МВС Володимир Баранець: «Вітаю всіх з Днем захисників і захисниць. Щодня вони ризикують власним життям, щоби Україна була вільною та квітучою державою. Ми хочемо підтримати усіх дівчат і хлопців, які зараз зі зброєю в руках протистоять ворогу та наближають перемогу. Тому ми проводимо спортивний турнір, щоби висловити повагу всім воїнам і войовницям, які боронять нашу державу та дають можливість нам жити і працювати».

Також співробітники Головного сервісного центру МВС аби підтримати сили оборони, задонатили на потреби армії. Ми дякуємо кожному і кожній, хто стоїть на захисті нашої країни. Підтримуймо ЗСУ, донатимо та наближаємо нашу Перемогу! Все є і буде Україна! Разом ми сила!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.