A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Безбар’єрність у сервісних центрах МВС — параолімпійська спортсменка з Херсону отримала своє перше посвідчення водія


29 Вересня 2023

Вона вражає і надихає. Перемагати та досягати бажаного у неї в крові. Все це про мешканку Херсонщини Яну Лебєдєву.

Місцеві добре знайомі з її спортивними досягненнями. Пані Яна – українська легкоатлетка. Майстер спорту України міжнародного класу. Член збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Срібна призерка чемпіонату світу в Лондоні 2017 у штовханні ядра. Срібна призерка світу 2019 року у метанні диска. Срібна призерка Паралімпійських ігор 2020 у Токіо з метання диску.

Відтепер серед особистих досягнень пані Яни є ще одне. Днями, після складання практичного іспиту на авто з ручним керуванням, вона отримала в сервісному центрі МВС Херсону своє перше водійське посвідчення.

«Я давно мріяла кермувати автівкою, але через зайнятість та інші обставини не мала змоги пройти навчання. До речі, раніше я думала, що це буде дуже складно і мені доведеться навчатись та складати іспити виключно в окремій групі. Саме тому і відкладала це. Я самостійно пройшла весь шлях з автошколи до отримання посвідчення водія в сервісному центрі МВС і можу однозначно стверджувати, що різниці в отриманні послуги для осіб з інвалідністю не має. Все легко та зручно. Необхідно лише зареєструватись на послугу та своєчасно прийти до центру. Спілкування з адміністраторами пройшло також чудово. Я не відчула жодного дискомфорту або незручностей. Обіцяю кермувати обережно та без порушень», – ось такий відгук залишила вона про роботу команди сервісного центру МВС.

Посвідчення водія пані Яна отримала в той же день. Вона побажала працівникам та відвідувачам докладати максиму зусиль для досягнення мрій, адже з її слів неможливого немає, а є те що потребує більше часу та щоденної роботи над собою. Надавати послуги без бар’єрів та створювати рівні можливості для кожного клієнта — це мета сервісних центрів МВС. Вчимося та щоденно боремось за вільну інклюзивну Україну.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.