A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС Львівщини перший випускник інклюзивної автошколи отримав посвідчення водія


27 Вересня 2023

Будуємо країну рівних можливостей, в якій свобода, комфорт і безпека пересування – будуть не привілеєм, а можливістю для кожного.

26 вересня, у сервісному центрі МВС с. Зимна Вода в рамках реалізації проєкту «Автошкола для осіб з інвалідністю» перший з випускників успішно склав практичний іспит на право керування легковим авто.

Валерій Безверхий родом з Херсону, втім після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну був змушений евакуюватись із друзями до Ковеля, що на Волині. У рідному місті він керував проєктом «Соціальне таксі для осіб з інвалідністю». Чоловік активно займається важкою атлетикою та футболом, регулярно відвідує спортзал.

Отримати посвідчення водія Валерій мріяв давно. Тож почувши про проєкт «Автошкола для осіб з інвалідністю», відразу ж зголосився.

Практичний іспит Валерій склав у сервісному центрі МВС з першої спроби, впевнено керуючи автомобілем, який обладнано ручним керуванням.

Особи з інвалідністю можуть отримати державні послуги в будь-якому сервісному центрі МВС Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей. Наші заклади оснащені пандусами, кнопкою виклику персоналу та місцями для паркування. Ми працюємо над забезпеченням належних умов для осіб з інвалідністю в усіх підрозділах.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.