A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Одещини долучилися до погашення нової колекції патріотичних марок


28 Серпня 2023

Напередодні  Дня пам’яті  захисників України, яке відзначають 29 серпня, Укрпошта ввела в обіг нові патріотичні марки. У спецпогашенні взяли участь працівники сервісних центрів МВС Одещини. Адже це можливість придбати знакові поштівки, виручені кошти за які підуть на потреби ЗСУ.

Марки «Нескорений південь» присвячений українським захисникам кордону та «Старожила Одеси – Дюк у мішках». Ідейним натхненником проєкту став відомий одеський фотохудожник Борис Бухман. Митець розповів, що марки присвячені прикордонникам півдня. Адже саме вони з перших днів війни – і не тільки з 24 лютого, а й з 2014 року, першими вступили в бій з ворогом на державному кордоні. Вони є справжніми героями, які виконують сотні бойових завдань.

На поштівках зображено образи вартових півдня України, які уособлюють мужність і незламність українського війська в боротьбі за незалежність. Це справжні герої своєї Батьківщини, які символізують відважність, стійкість, та безстрашність. Марки можна придбати разом із поштовим набором: конверт та картки. Отримані кошти з продажу підуть на допомогу ЗСУ.

З початком війни патріотичні марки стали уособлювати стійкість та незламний дух українців. Колекційні поштівки ще й стали символом боротьби над російськими загарбниками та допомагають наближати день перемоги.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію можна знайти на сайті.