A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Приємний «Кіпіш» в сервісному центрі МВС м. Херсона


13 Серпня 2023

А чи знаєте ви хто такий Кіпіш і як він виглядає? І до чого тут сервісі центри МВС в Херсонській області? — спитаєте ви.
Відповідь досить проста. Нещодавно, для відновлення втраченого свідоцтва про реєстрацію, до нас завітала привітна пані. Все було як завжди швидко і звично – реєстрація в е-черзі, виклик до робочого місця, сплата квитанцій і так далі. Якби не одне але, під час прийому наш адміністратор поневолі став свідком приємної несподіванки, а саме – нашій шановній клієнтці надійшло повідомлення про відзначення її почесною грамотою за підписом Командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України —  генерал-майор ТАНЦЮРА Ігоря Івановича.
Звичайно радощі від такої події важко було приховати і так слово за слово ми дізнались, що пані Олена не тільки приємна в спілкуванні людина. Вона – волонтер та активний помічник наших оборонців. За сталевий характер, силу волі та вміння долати перепони – бійці охрестили її «Кіпішем», вручивши відповідний шеврон. Нове ім’я швидко приклеїлось до господарки. З її слів — «Воно надає їй сил та підтримує дух».
Можливо саме завдяки йому під час окупації, їй вдалося неймовірне — не тільки повернути цілий автобус з ліками, який нахабно відібрали у волонтерів загарбники, а ще й проїхати на ньому майже через всю окуповану Херсонщину та доставити вкрай необхідний вантаж нужденним.
До речі цей вчинок тільки крапля в морі добрих справ Кіпіша. Адже до війни та під час окупації пані Олена опікувалась лежачими літніми людьми, по декілька разів на день проривалась з необхідними ліками та харчами з одного берега Дніпра на інший.. Її не хвилювали численні вибухи, блокпости та погрози з боку ворога. Вона постійно намагається бути максимально корисною та не шкодує зусиль задля перемоги.
«Візит до сервісного центру МВС в м. Херсоні приніс задоволення та залишив приємні враження, адже отримання нового свідоцтва про реєстрацію відбулось набагато швидше ніж я розраховувала. Тим більше, що через декілька днів я мусила їхати за кордон та привезти нову партію для ЗСУ. А як ви знаєте без документів на автівку  за межі України мене б не випустили. Відчутно, що центр працює для людей, особливо в порівняні зі старими МРЕО. Серед плюсів: доступна та легка реєстрація в черзі, приймають цифрові документи з «ДІЇ», сплата послуг одразу на місці в терміналі банківською карткою або готівкою на вибір, приміщення просторе та чисте, вказівники чітко направляють до адміністратора. Приємно, коли розумієш що відновлення документів це дрібниця і тому можеш зосередитись на допомозі нашим воїнам, не витрачати нерви на зайві клопоти, особливо коли за день необхідно зробити так багато справ » — поділилась враженнями пані Олена «Кіпіш».
Побажаємо кожному мати час та бажання допомагати всім хто цього потребує. Разом ми здолаємо всі труднощі та побудуємо нову «цифрову» Україну.
Нагадуємо, консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.