A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Обмін посвідчення водія для вогнеборців в Сервісному центрі МВС м. Херсона


13 Серпня 2023

Українці – сильна та смілива нація! В серцях кожного з нас палає вогонь, який зігріває теплом тих, хто приходить до нас із миром і нищить ворогів! Контроль над ним  залежить виключно від нас, а коли потрібно загасити зовнішнє полум’я, що приносить лихо – викликають  професіоналів.
Цього разу хочемо розповісти про вогняних сміливців з м. Станіслава Херсонської області, що завітали до Сервісного центру МВС  в м. Херсоні для обміну посвідчення водія.
Попри сором’язливість та спокійний характер наш клієнт пан Олександр постійно має справу з небезпекою, тому що він – пожежник, що працює добровільно виключно на громадських засадах. Його водійське посвідчення було пошкоджене, а продовжувати водіння пожежної автівки не можна.
Так, звичайно, у нього є основна робота, а у вільні години він перетворюється на вогнеборця, що мчить на допомогу на пожежному автомобілі  у повіній спеціальній амуніції.  І цей його спосіб життя, постійна допомога оточуючим, передались сину, який проходить службу у підрозділі ДСНС іншого міста. Друзі та сусіди також не стоять осторонь та на прикладі пана Олександра долучаються до добрих справ.
Наразі пан Олександр не один – він входить до складу постійно діючої бригади пожежників с. Станіслава. Їх викликають на гасіння і до сусідніх селищ та міст, адже з початком війни роботи не мало. Бувало таке, що пожежна автівка курсувала районом цілий день і здійснювала 7-8 виїздів на виклик місцевих. Доводилось під час гасіння потрапляти під обстріли  та  детонуючі снаряди, що вибухали поруч.
Оновлене посвідчення водія пан Олександр отримав за 20 хвилин після звернення до сервісного центру. Відмітив швидкість та зручність отримання послуги і побажав адміністраторам мати справу тільки з мирним вогнем.
Нагадуємо, не звертайтесь за сторонньою допомогою! Звертайтесь до офіційних джерел інформації! Отримуйте консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.