A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Донати для ЗСУ від сервісних центрів МВС Дніпропетровщини


01 Серпня 2023

Минув ще один пекельний місяць боротьби та відбиття ворога з нашої землі. Кожного дня ми дякуємо нашим героям за ранок та можливість жити і працювати у рідній країні.

В умовах постійних бойових дій вкрай важливою є підтримка з тилу, тож волонтерська допомога для ЗСУ вже стала доброю традицією для працівників сервісних центрів МВС Дніпропетровщини.

Ми отримали черговий запит на допомогу від спецпідрозділу Скала! Треба було якомога швидше відремонтувати службове авто! Відразу відгукнулися та вже автівка знов слугує для виконання завдань наших захисників.

Хлопці розповідали, що дуже складно просуватись уперед, кожен крок до визволення ризикований та травмонебезпечний. Важко швидко рухатись коли під ногами палає земля!

Почули про проблему, придбали та передали хлопцям спеціальне термостійке  взуття, яке захищатиме їх ноги не лише від високих температур, а й забитих місць, проколів, води та агресивних рідин тощо. Окрім цього на передову поїхали медичні турнікети, спеціальні захисні наколінники та необхідні ортопедичні аксесуари.

Віра робить нас сильними, добро – милосердними, а правда й ЗСУ – непереможними! Спільними зусиллями невтомно наближаємо нашу Перемогу.

Все є і буде Україна!