A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У День Української Державності працівники сервісних центрів МВС дарували маленьким відвідувачам україномовні дитячі енциклопедії про історію України


29 Липня 2023

День Української Державності відзначаємо вдруге!

Державність не може існувати без знання минулого. Вона не зможе розвиватись і без майбутнього. А що для нас майбутнє? Звичайно, це наші діти. Наша невидима сила і прагнення перемоги. Це нова генерація безстрашних українців, які добре знають звук ворожих мопедів. Це покоління, які будуть знати правду про усю історію України.

Символічно у цей день працівники сервісних центрів МВС дарували маленьким відвідувачам україномовні дитячі енциклопедії, які розповідають про героїчних українців, про їх славетне минуле, про боротьбу, про речі, які приховували від нас сім десятиріч.

 

 

І сьогодні Україна творить нову історію, яка має сильне підґрунтя — найсміливіші люди на фронті. Люди, які готові боронити і вмирати. Готові захищати своє. І під цим янгольським крилом усі ми. Щоб бути собою на своїм землі — це єдине, чого ми ніколи не віддамо і у нас ніколи не відберуть, скільки б ракет вони не мали.

І як би російська пропаганда не проштовхувала тези про буцімто «єдність» чи «братерство» українського та російського народів, чи про те, що Україна – «штучна нежиттєздатна держава», – діти повинні знати реальну історію з самого дитинства.

Ми переконані, що неможливо побудувати гідного майбутнього для своєї країни, якщо не знаєш її історії!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.