A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Створюємо рівні можливості для всіх українців. Сервісні центри МВС Хмельниччини надають послуги особам з інвалідністю


18 Липня 2023

Безбар’єрність – це про реальне життя, і про реальних людей – усіх без виключення.

Пані Наталя мешканка м. Кам’янець – Подільський. На власному досвіді знає, наскільки важливо інтегрувати людей з інвалідністю у суспільство. Усе своє життя вона присвятила допомозі іншим та впродовж багатьох років очолює громадську організацію  «Об’єднання інвалідів «Гармонія» в  рідному місті.

«Сьогодні звернулась за послугою реєстрації транспортного засобу в місцевий сервісний центр МВС. Мене тішить, що він повністю адаптований під потреби осіб з інвалідністю. Тут створене середовище в якому враховані  потреби усіх людей. Держава втілює зміни та показує, що безбар’єрність є вже не чимось унікальним, а невід’ємним», — каже п. Наталя.

Руйнуємо усі бар’єри між нами. Турбота про тих, хто поряд, робить нас єдиними та сильними, а прагнення і думки про майбутнє – непереможними.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.