A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Триває набір у кадровий резерв для роботи на деокупованих територіях


17 Липня 2023

Хочете працювати на державній службі та відновлювати країну? Дізнайтеся як долучитися до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України та мати можливість стати державним службовцем.

На початку липня запрацювала платформа «Резерв для державної служби на деокупованих територіях». Кожен охочий може стати частиною цього проєкту.

Реєстрація триває. Тож, якщо ви бажаєте взяти участь у відновленні деокупованих територій, маєте необхідну освіту й хочете спробувати, перейдіть за посиланням reserve.nads.gov.ua, створіть акаунт в системі та заповніть анкету.

Хто може бути зарахований до Резерву?

Вмотивований, професійний та доброчесний громадянин України, який готовий працювати в державних органах на деокупованих територіях, чия професійна підготовка та професійна компетентність відповідає одному або кільком напрямкам роботи.

Знайти себе на цій роботі зможуть фахівці різних спеціальностей: юристи, бухгалтери, інспектори з кадрів, ІТ-фахівці, спеціалісти зі зв’язків з громадськістю, управлінці галузевого спрямування та інші.

Зарахування до резерву здійснюється добровільно та з дотриманням принципів рівного доступу, політичної неупередженості, законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості та доброчесності.

За якими напрямами роботи державних органів на деокупованих територіях України відбувається підбір до Резерву?

Під час заповнення анкети необхідно обрати, за яким з напрямків готові працювати. Важливо, що зазначена професійна підготовка та/або професійна компетентність має відповідати обраному одному або кільком напрямам роботи. Ознайомитись із переліком напрямків можна тут.

Більше інформації про проєкт на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 23 травня 2023 року Постановою № 524 затвердив порядок реалізації експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.