A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Купив підробку – отримуй і кримінальну відповідальність


11 Липня 2023

Уникнути покарання за підробне посвідчення водія не вдасться. Якою б якісною, на думку шахраїв, не була підробка — злочин буде викритий та покараний.

Черговий випадок підробки посвідчення водія виявили у сервісному центрі МВС №7141 міста Черкас. І не один, а відразу два.

До сервісного центру МВС звернувся молодий чоловік з наміром обміняти своє посвідчення водія, отримане вперше у 2021 році в Одесі. Однак під час перевірки виявилося, що хлопець взагалі ніколи не отримував водійське, а сам документ з таким же номером видавався іншій особі.

Яким же було здивування наших співробітників, коли перевірили ще й посвідчення водія мами хлопця, яка також хотіла його замінити… Воно тоже містило ознаки підробки.

#СервісніЦентриМВС вкотре звертають вашу увагу, що єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія — це самостійно пройти 2 курси навчання в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспити в сервісному центрі МВС.

Пам`ятайте! За підроблені документи передбачена відповідальність за Кримінальним кодексом України. Це карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Не дайте себе обманути. Будьте відповідальними!