A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Житель Миколаївщини вважався загиблим, поки не звернувся за обміном посвідчення водія особисто


06 Липня 2023

Вважався загиблим, поки… не обміняв водійське посвідчення у сервісному центрі МВС.

Неймовірні історії відбуваються в Україні під час цієї несправедливої війни. Днями в сервісному центрі МВС, що у Новому Бузі на Миколаївщині сталась одна з них. За отриманням послуги обміну посвідчення водія звернувся 75 річний чоловік. Під час перевірки адміністратором за базами даних, стало зрозуміло, що випадок неординарний. У відповідних державних реєстрах чоловік значився як загиблий внаслідок воєнних дій, але звернувся за послугою особисто.

Ми не могли приховати емоцій і розпитали деталі. Більше як рік село Пришиб, де жив пан Володимир, знаходилось на лінії зіткнення. У самому епіцентрі тривалих артилерійських дуелей. Однієї ночі, під час чергових обстрілів поганці руйнівним снарядом «звільнили» мешканця Миколаївщини від рідної хати та обійстя. Але, головне, що він сам залишився живий. Наш сьогоднішній клієнт, оцінив масштаби руйнувань і тієї ж ночі пішов пішки до родичів в Березнегувате. Сусіди зранку оговтались від подій чергової гучної ночі й припустили, що вже назавжди попрощалися з паном Володимиром і заявили у поліцію.

Адміністратор сервісного центру МВС Нового Бугу вже направив відповідні матеріали для корегування до місцевого відділку поліції.

Сподіваємось, що попереду у пана Володимира ще багато дивовижних зустрічей та безліч позитивних емоцій. Нове посвідчення довго очікувати не довелося. Сервісні центри МВС роблять все мжливе, аби зарааз віддавати готовий документ у день звернення, а не протягом передбачених законодавством 5 днів.

Тож дива і під час війни трапляються, доведено сервісними центрами МВС. Нікому і ніколи не перебороти жагу українців до життя та волі. Перемогу зустрінемо усі разом.

Які існують способи отримання послуги обміну або відновлення посвідчення водія, крім особистого звернення, можна переглянути у розділі «Обмін посвідчення водія».

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.