A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Херсона відновили практичні іспити


12 Червня 2023

Страшна трагедія охопила весь південь України. Окупанти цинічно взірвали Каховську ГЕС і спричинили трагедію великого масштабу. Сотні тварин загинули, десятки людей втратили свої домівки, майно, вороги створили екологічну катастрофу, яка ще десятки років буде відгукуватися нам жахливими наслідками. Але українців так просто не зламати. У нас є бажання, сили і натхнення боротися, розбудовувати країну й далі забезпечувати громадян доступним державним сервісом.

Тому поспішаємо до вас з гарними новинами — з вівторка, 13 червня, сервісний центр МВС, що знаходиться за адресою — м. Херсон, вул. Вишнева, 22, розпочинає прийом практичних іспитів. Запис на послугу відбувається виключно в терміналі нашого закладу.

Зазначимо, що для отримання водійського посвідчення спочатку кандидат у водії складає теоретичну частину іспиту, яка триває 20 хвилин і вона проводиться на комп’ютері у приміщенні сервісного центру МВС.

Варто нагадати, що сервісні центри МВС повернулися до Херсону практично після його визволення — уже на третій день деокупації наші послуги надавав мобільний сервісний центр МВС, але, на жаль, їх перелік був обмежений через технічні можливості. Потім ми отримали чіткий сигнал від місцевої влади, що люди чекають на всі державні послуги — і ми повернулися з Вінниці, де базувалися після повномасштабного вторгнення. Одразу ж запустили теоретичний іспит на право керування транспортними засобами. 232 рази херсонці скористалися цією послугою. Але практики не було.

Тепер втілили і це. У разі позитивного складання теорії кандидати у водії допускаються до іспиту з керування автомобілем. Він буде проводитися поряд з сервісним центром МВС, матиме один маршрут, який погоджений із військовою адміністрацією і триватиме до 15 хвилин. Автівки для іспитів надаватимуться лише представниками автошкіл, свого транспорту сервісні центри МВС Херсона не мають, адже він лишився у Вінниці й поки що не зовсім вдалий час повертати його.

Слід пам’ятати, що допустивши три різні помилки іспит вже рахується не складеним. Таким кандидатам можна пройти іспит повторно, але не раніше, ніж за 5 днів. Спроб перескладання є лише три, після чого доведеться повторно проходити навчання у автошколі.

Практичні іспити можливо отримати в будь–якому сервісному центрі МВС незалежно від місця реєстрації особи та проходження навчання в автошколі. Перед початком — адміністратору надається квитанція про сплату за дану послугу та документи, що посвідчують особу кандидата у водії.

Алгоритм отримання посвідчення водія вперше можна переглянути на сайті або звернутись за консультацією за номером телефона (050) 760-57-66.