A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Закарпаття завжди раді бачити та обслуговувати наших захисників


12 Червня 2023

Військовослужбовець взяв талон через Електронний кабінет водія, пройшов ідентифікацію, зазначивши своє прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, е-mail та обрав бажану послугу. Визначився із сервісним центром МВС, який надаватиме послугу та обрав зручну дату та час із числа доступних. Швидко зареєструвавши транспортний засіб з позитивними емоціями поїхав додому, де завжди чекають рідні люди.

Сміливість сьогодні це непросто героїзм, чи показ якихось амбіцій, це — відвага, мужність, стійкість та непохитність. Навіть в ту мить коли їм буває страшно, вони роблять все можливе для того, аби врятувати чиєсь життя ризикуючи своїм.

Ворог не думав про те, що ми витримаємо їхній наступ, а ми витримали. Ще й показуємо всьому світу нашу єдність, яка веде нас поступовими кроками до Перемоги!

Працюємо кожен на своєму фронті для досягнення однієї мети.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.