A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Співробітники сервісних центрів МВС Рівненщини завітали до третьокласників, аби розповісти про ПДР під час літніх канікул


01 Червня 2023

Діти – наше майбутнє. Проте не таке сьогодення ми їм бажали. Нині наш обов’язок – бути надійними плечима  для нашого підростаючого покоління.

Працівники сервісних центрів МВС в Рівненській області 1 червня у День захисту дітей вирішили поєднати приємне з корисним: привітати малечу з її днем, а також нагадати про правила дорожнього руху під час літніх канікул. Вже не вперше з дружнім візитом співробітники сервісних центрів МВС завітали у Великоолексинський ліцей.

Так, для учнів 3 класів нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху під час літніх канікул, адже більшість з них, з настанням тепла стають активними учасниками дорожнього руху – розпочинається сезон велосипедів та самокатів. Тож сервісні центри МВС Рівненщини розповіли школярам як потрібно поводитися маленьким пішоходам, наскільки важливо бути уважними, коли переходиш дорогу.

Не оминули  увагою й  правила поведінки велосипедистів та самокатерів. Адже нерідко саме вони потрапляють в дорожні-транспортні пригоди. Особливо варто звернути увагу на технічний стан велосипеда та самоката. Бо ж велосипедист має право керувати двоколісним, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду — білого кольору, по боках — оранжевого, позаду — червоного. А на самокаті повинен бути ліхтарик та світлоповертачі. Такі нехитрі речі зроблять водіїв двоколісних більш помітними для інших учасників дорожнього руху.

Також наголосили й на тому, що рухатися по дорозі на велосипедах чи самокатах дозволяється особам, яким виповнилося 14 років. А тому діти, які не досягли цього віку, повинні їздити на велосипедах, самокатах у безпечних зонах, тримаючись правого краю дороги та  уникати великих основних доріг.

Насамкінець школярі отримали корисні подарунки від сервісних центрів МВС в Рівненській області та своє перше посвідчення водія, бо ж не годиться малим велосипедистам та самокатерам їздити без документів. Адміністратори також подбали про те, аби діти були помітними на дорозі у темну пору доби, а тому передали для малечі світлоповертачі на велосипед, флікери та браслети-світловідбивачі.