A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Запорізької області привітали дітлахів із Міжнародним днем захисту дітей


01 Червня 2023

Для маленьких відвідувачів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей сервіснi центри МВС Запорізької області організували незабутню зустріч. Під час заходiв дітлахи отримали надзвичайний досвід та цінні знання про правила дорожнього руху.

Юні учасники мали можливість пройти повний процес отримання посвідчення водія та взяли участь у експертному огляді транспортного засобу. Цей цікавий досвід надав дітям уявлення про реальні процедури та відповідальність, пов’язану з управлінням автомобілем.

Свідомість про безпеку на дорозі — це необхідний крок до зменшення дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Сервіснi центри МВС Запорізької області прагнуть не лише навчати дітей правилам, але й робить це в захоплюючій та цікавій формі, заохочуючи малечу брати активну участь у практичних заняттях.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.