A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Діти працівників сервісних центрів МВС вчились правилам безпеки у надзвичайників


31 Травня 2023

Напередодні дня захисту дітей завжди говоримо про їх безпеку, а в час війни ця тема набуває ще більшого сенсу. Тож вчимось справлятись з гасінням легкозаймистих речовин, однак важливо щоб такої потреби не виникало в жодної дитини!

Саме тому ми потурбувались про те, аби діти працівників сервісних центрів МВС заздалегідь пройшли курси молодого рятівника, адже їх обізнаність це їх гідрант, який завжди наповнений водою.

Надзвичайники не лише провели з дітьми інструктаж із мінної та пожежної безпеки, а й змогли спробувати себе у ролі рятувальників. Тож маленькі рятівники пригадали першочергові дії при виникненні пожежі та дізналися, як потрібно діяти при виявленні підозрілих предметів. Всі здобуті навички діти випробовували на практиці: одягали спорядження, та вчилися гасити умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

Свідоме мислення — свідома дія. Тож юні леді та джентльмени повинні вміти захистити себе, а можливо і друга чи подругу. Ну а хто ж як не батьки, дідусі та бабусі, вихователі та вчителі про це потурбується? «Прогнозуємо», що найближчим часом у великій родині рятувальників буде поповнення, адже всі  діти після заняття захотіли стати вогнеборцями!