A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

«Лють» у сервісному центрі МВС


24 Травня 2023

Cервісні центри МВС у Херсонській області працюють на відновлення Херсонщини. Наше прагнення створити комфортні умови для отримання послуг і задовольнити потреби кожного клієнта. Особливо це стосується тих, хто боронить наш із вами спокій!

Цього разу до сервісного центру МВС у Херсонській області завітали бойові товариші – побратими, що несуть службу у Гвардії наступу об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють»! На згадку про військову службу та дружбу вирішили отримати номерні знаки з відповідними комбінаціями, що спільно обрали заздалегідь за допомогою сервісу перевірки наявності номерних знаків на сайті Головного сервісного центру МВС.

Після швидкої перереєстрації автівок та присвоєння бажаних номерів, українські козаки випробували послугу електронного кабінету водія із замовлення індивідуальних номерних знаків. Хлопці, знову ж таки, замовили комбінації цифр та літер, що є для них знаковими та нагадують про пережиті події. Сама процедура замовлення за допомогою смартфона зайняла не більше 15 хвилин, а зручний спосіб отримання через доставку від «Нової пошти» є додатковим бонусом. Також, бійці відмітили доступність та прозорість цієї послуги. Система одразу видає готовий макет, на якому видно повне зображення майбутнього номерного знаку та його вартість.

Задоволені та усміхнені – такими вийшли бійці «Люті» з сервісного центру МВС! А наші адміністратори натхненні добрими побажаннями та щирою подякою за проведену роботу.

Цифрова держава і зручний державний сервіс — це те, що українці будують навіть під час війни. 

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.