A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Співробітники сервісних центрів МВС Одещини підтримали Всеукраїнський проєкт «Клас безпеки»


19 Травня 2023

Школа це освітній центр, де одні навчають, інші — навчаються, але всі разом вчаться, самовдосконалюються. Саме  тому  співробітники сервісних центрів МВС Одещини допомогли Оріхівському  ліцею  з початковою школою та гімназією Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області відкрити клас безпеки.

Нагадаємо, проєкт ініційований МВС, Нацполіцією, ДСНС та МОН України.

Клас безпеки – це середовище для проведення якісних та цікавих уроків з безпеки дорожнього руху, цивільного захисту, пожежної, мінної безпеки, здорового способу життя, правової грамотності, долікарської допомоги тощо.

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міст, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого травматизму, співробітники територіального сервісного центру МВС № 5151 міста Болград повністю облаштували зону з безпеки дорожнього руху.

У класі безпеки, який оснащений усіма необхідними матеріалами, інформація дітям подаватиметься у формі гри за допомогою іграшкових атрибутів відповідних служб.

У цій кімнаті учні відпрацьовуватимуть навички у різних ситуаціях, що дозволить їм стати впевненішими та обізнанішими для збереження свого здоров’я та життя, уникати травм і нещасних випадків у майбутньому.

Щоб діти почувалися в дорожньому русі впевнено та безпечно, сьогодні,  ми нагадали  їм Правила дорожнього руху. На уроці безпеки дорожнього руху, наші адміністратори навчали найменших ліцеїстів правилам безпеки поводження на дорозі.  Діти отримали корисні знання, навички і позитивні емоції.

Наразі такі класи мають дуже важливе значення, адже обізнаність з безпеки підростаючого покоління – запорука успішного та безпечного майбутнього України.