A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Код нації: працівники сервісних центрів МВС одягли вишиванки


18 Травня 2023

Гордість. Любов. Душевне тепло. Україна одягла вишиванки. Мільйони українців їх одягнули, де б вони не були. Війна розкидала нас світом, але точно показала – хто ми, на що здатні, як вміємо боротися і як вміємо захищати те, що по-справжньому любимо.

Вишиванка — це не просто звичайна сорочка. Вишиванка — це наше рідне, унікальне, сакральне. Це те, що нас єднає, згуртовує і вирізняє з-поміж  інших. Це коріння, історія, краса. В її орнаментах тисячолітні легенди та історія українського народу. У ній — світлі мрії людей, обереги, віра в Перемогу та вільну Україну.

Працівники сервісних центрів МВС з усієї України сьогодні у національних вбраннях. До нас приходять громадяни за послугами і щиро усміхаються, приємно радує око це українське різноманіття вишитих сорочок, суконь. Люди відгукуються і від душі радіють, що традиції живуть. У кожного регіону своя вишивка, своя ідентифікація, але єдина нитка, яка об’єднує нас усіх — ми українці. Одна нація, один народ. Одягаючи — об’єднуємося. Боронимо наші культурні кордони, віримо у нашу Перемогу. І точно знаємо — все є і буде Україна!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.