A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Пів року звільнення Херсону! Сервісні центри МВС працюють з початку деокупації міста


11 Травня 2023

Рідні ми вільні! Пів року звільнення Херсону! Для місцевих, тих хто пережив вторгнення та окупацію це дійсно свято! Наразі місто оговтується від тих страшних подій. Поступово, крок за кроком щоденно проводиться робота по відновленню, налагодженню та ремонту того, що було зруйновано або знищено.

За цей час змінилось багато чого, але найголовніше що залишилось незмінним Херсон — це Україна. Україна – це люди, які вміють цінувати те що мають, вони вміють працювати та прагнуть життя, що наповнено подіями та радістю. Дякуємо ЗСУ та всім хто наближав цю подію! Віримо, що це не останнє свято що будемо святкувати всі разом!

Сервісні центри МВС, що наразі працюють на Херсонщині надають якісний державний сервіс, незважаючи на зовнішні обставини та перепони. Ми цінуємо кожну хвилину наших клієнтів і дякуємо їм за те, що обирають саме нас!

Звернення громадян, що перебувають за кордоном, пости вдячності за допомогу в відновленні документів, проведення реєстрації гуманітарних та спеціалізованих автівок, укладання договорів купівлі-продажу, вибракування та обмін посвідчення водія і ще багато чого – всі ці послуги доступні на Херсонщині. На них є попит, а це означає що місто живе та відновлюється.

Разом ми все подолаємо! Ми вільні, а це головне! 

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.