A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Допомога для наших захисників від сервісних центрів МВС Дніпропетровщини


02 Травня 2023

Наші хлопці та дівчата щодня мужньо і хоробро захищають нас від ворога. Кожного дня ми дякуємо нашим героям за ранок та можливість жити та працювати на рідній землі. В умовах постійних бойових дій вкрай важливою є підтримка з тилу, тож волонтерська допомога для ЗСУ вже стала доброю традицією для працівників сервісних центрів МВС Дніпропетровщини.

Війна – це про жорстокість, випробування та біль. Одна з найголовніших потреб для наших захисників на передовій – це вчасна медична допомога. Цього разу ми відгукнулись на запит від спецпідрозділу Скала та передали аптечки для надання першої медичної допомоги, спеціальне обладнання і вироби медичного призначення.

Віра робить нас сильними, добро – милосердними, а правда й ЗСУ – непереможними! Спільними зусиллями невтомно наближаємо нашу Перемогу. Все є і буде Україна!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.