A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Перереєстрація вживаних авто вже доступна у ЦНАПах Львівщини


27 Квітня 2023

Подія на мільйон. Перереєстрацію вживаних авто відтепер можна здійснити у Центрах надання адміністративних послуг у Львівській області. Це значно спрощує життя громадян, оскільки клієнт сам обирає, де йому зручніше і швидше отримати послугу – у сервісному центрі МВС чи місцевому ЦНАПі.

Послуга доступна завдяки плідній співпраці Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській області та Мостиської громади. Адже саме там наш перший клієнт здійснив перереєстрацію авто.

Громадянин після проходження експертного дослідження та отримання відповідного висновку, звернувся до ЦНАПу міста Мостиська щодо реєстрації автомобіля. Після оформлення необхідних документів він отримав свідоцтво про реєстрацію ТЗ та номерний знак безпосередньо у Центрі надання адміністративних послуг.

Запровадити перереєстрацію транспортних засобів у ЦНАПах стало можливим після виокремлення експертного дослідження транспортного засобу з процедури реєстрації автомобіля, що передбачено постановами Кабінету міністрів України  №1019 та №1299.

Зазначимо, крім міста Мостиська послуга доступна у таких Центрах надання адміністративних послуг у Львівській області:

  • м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6;
  • м. Львів, вул. К. Левицького, 67;
  • м. Львів, вул. Ч. Калини, 72-а;
  • м. Львів-Винники, вул. Галицька, 12.

Реєстрація вживаних автомобілів у ЦНАПах – це крок на зустріч громадянам. Відтепер не потрібно їхати до сервісного центру МВС аби оформити договір купівлі-продажу та пройти процедуру перереєстрації автомобіля – усе можна зробити на місці. Це швидко та зручно. Усе для українців та України!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.