A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Обміняти посвідчення водія тепеp можна у ДП «Документ» у Дніпрі


26 Квітня 2023

Державний сервіс у кожному куточку України – це те, до чого ми прагнемо. Зручність, мінімум часу та зусиль – те, чого ми досягли. Адже щоразу, відкриваючи нові заклади й розширюючи свої послуги, ми стаємо ближчими до людей й цифровізуємо українське суспільство.

Сьогодні, 26 квітня, ми зробили черговий крок у підвищенні якості обслуговування і доступності отримання сервісу. Адже тепер громадяни можуть обмінювати своє водійське посвідчення у Паспортному сервісі ДП «Документ» у місті Дніпро (вул. П.Нірінберга, 10), що входить до сфери управління Державної міграційної служби України.

«Завдяки співпраці державних органів, ми змогли реалізувати важливий проєкт для людей, зробити державний сервіс більш якісним та зручним для кожного. Вперше у Дніпрі та області у Паспортному сервісі ДП «Документ» доступна послуга обміну посвідчення водія. Тож громадяни самі можуть обирати, де їм краще обміняти водійське – у сервісному центрі МВС, у ДП «Документ» чи найближчому ЦНАПі», — зазначив заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області Юрій Підопригора.

Як свідчить статистика обмін посвідчення водія – одна з найзатребуваніших послуг. У 2022 році у сервісних центрах МВС Дніпропетровщини здійснено майже 50 тисяч обмінів посвідчень водія. З початку 2023 року — понад 13 600.

Алгоритм надання послуги

Обмін посвідчень водія в ДП «Документ» відбувається за стандартним алгоритмом: співробітники ДП «Документ» отримують від клієнта повний пакет документів, фотографують його та оформлюють заявку на обмін посвідчення водія, яку розглядає адміністратор сервісного центру МВС. У разі схвалення процедури, у приміщенні Паспортного сервісу на сучасному обладнанні друкується посвідчення водія та видається замовнику послуги, старий документ вилучається.

У яких  випадках можливо обміняти посвідчення водія в Паспортному сервісі?  

  • у наявного вичерпався термін дії;
  • написи на пластиковому бланку стерлись і не читаються;
  • особа змінила дані — прізвище, ім’я, по-батькові;
  • водій бажає замінити старе посвідчення на нове.

Необхідний перелік документів:

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи),
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу — актуально для тих водіїв, які змінили особисті дані),
  • наявне посвідчення водія, яке підлягає обміну.

Сервісні центри МВС розширюють географію надання послуг. І не лише в Україні, а і за її межами. Нагадаємо, що підрозділи ДП Документ працюють та надають громадянам України послуги з обміну посвідчення водія вже у п’яті країнах: у Польщі, Чехії, Словаччині, Туреччині та Німеччині.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.