A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС обміняли посвідчення водія працівникам тролейбусного депо


25 Квітня 2023

Сервісні центри МВС в Херсонській області активно долучаються до відновлення зруйнованої інфраструктури регіону. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші послуги були доступними, прозорим та швидкими. Адже саме завдяки відвідувачам відчуваємо свою необхідність та щоразу вдячні їм за це.

Днями до нас звернулись водії тролейбусного депо Херсона. Для того щоб і надалі всі бажаючі без зайвих перешкод могли користуватись тролейбусами та вільно пересуватись містом, їм необхідно було оновити посвідчення водіїв.

Нагадаємо, до початку війни група кандидатів у тролейбусники успішно склала теоретичний іспит зі знань правил дорожнього руху та отримали водійські посвідчення категорії «Т» в сервісному центрі МВС м. Херсона. Тоді стабільно містом бігали близько 40 машин на 7 маршрутах.

Дивуємось, як швидко плине час. Тепер же  коли минув 2-річний термін вже досвідчені керманичі  звернулись до сервісного центру МВС для обміну тимчасових водійських посвідчень на постійні терміном на тридцять років. Зауважимо, що для цієї послуги необхідно надати лише паспорт громадянина України (або пред’явити його у застосунку «Дія»), ідентифікаційний код та старе посвідчення (за його наявності). Процедура не залежить від кількості відкритих категорій або скільки сплинуло часу від дати закінчення випробувального терміну. Медична довідка також не обов’язкова. Єдиною умовою є добропорядність водія, тобто не скоєння ним 3 адмін правопорушень з дати видачі першого посвідчення.
Після відновлення 10 квітня руху за трьома маршрутами, потреба в водіях тролейбусів значна. Адже це доступний, а ще й з 11 квітня безкоштовний транспорт для всіх хто перебуває наразі в Херсоні. Зі слів місцевих, це значно економить кошти та час. Півроку, що вони не працювали, через постійні обстріли та зумисне пошкодження окупантами контактних ліній електромереж, стало відчутним болем місцевих та ускладнило їм життя.
Треба відзначити сміливість та стійкість, з якою всі хто залучений до руху маршрутами тролейбусів працювали майже весь період окупації. Відновлення пошкоджених машин та ліній вдалося здійснити силами місцевих працівників та допомозі колег з інших міст. За перший день роботи було перевезено близько 1500 громадян.
Зі слів клієнтів, такі здавалося б звичайні речі, як відновлення роботи світлофорів у місті, державні послуги, які можна отримати в сервісному центрі МВС  та  міський транспорт на зупинках  дає впевненість, що місто починає жити повноцінно. Повертаються люди, стає більше автівок, прибираються вулиці та відкриваються  різні заклади. Це надихає та дає сили для боротьби. Підкріплює віру у перемогу та справедливе покарання тих, хто чинив звірства