A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС Одеської області виявили викрадене авто


21 Квітня 2023

До сервісного центру МВС міста Подільськ звернувся місцевий мешканець для перереєстрації автомобіля Volkswagen Golf.

Власник розповів, що придбав автомобіль у Львові за довіреністю. Авто привабило покупця чудовим станом та дуже низькою ціною. От тільки нюанс: думки про те, що воно може бути викраденим не було.

Під час перевірки за наявними базами адміністратор сервісного центру МВС встановив, що автомобіль перебуває у міжнародній базі викрадених автомобілів «Інтерпол».

Звісно ж, реєстраційні дії було призупинено, а зібрані матеріали справ передано до поліції для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

З початку року, це вже 4 такий випадок на Одещині, з них 3 викрадено за кордоном та 1 на території України.

Сервісні центри МВС вкотре нагадують, що купувати транспортні засоби за довіреністю — справа дуже ризикована, бо довіреність не дає право власності. Фактично власник залишається попередній, а довірливий покупець отримує нові проблеми.

Убезпечте себе від можливих ризиків придбати транспортний засіб з кримінальним минулим! Укладайте договір купівлі-продажу безпосередньо в сервісному центрі МВС за присутності продавця і покупця.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.