A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Перші результати роботи сервісного центру МВС №6542 на Херсонщині


15 Квітня 2023

Сервісний центр МВС №6542 у Великій Олександрівці почав надавати послуги в новому приміщенні 13 квітня 2023 року.

За перші три дні роботи за адресою вул. Міліційна, 32 тут уже успішно надано 30 послуг. А це означає, що щодня по 10 громадян отримували якісний державний сервіс.

Послугами із обміну та відновлення посвідчення водія скористались 19 громадян і вже мають нові документи європейського зразка. А реєстраційні дії з авто провели 11 разів.

У сервісному центрі МВС №6542 зараз можна отримати такі послуги:

  • обмін чи відновлення посвідчення водія;
  • відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
  • вибракування транспортного засобу (якщо він постраждав від війни і не підлягає відновленню для керування дорогами загального користування);
  • усі інші види реєстраційних дій з транспортними засобами;
  • замовлення індивідуальних номерних знаків;
  • видача довідок і витягів з Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Незабаром з’явиться можливість складати теоретичний іспит.

У Бериславському районі деокупованої Херсонщини із 24 січня 2023 року працював мобільний сервісний центр МВС. За період роботи із коліс було проведено 176 реєстраційних операцій з транспортними засобами та здійснено обмін 241 національного посвідчення водія.

Варто пояснити, що старе приміщення сервісного центру МВС, який працював у Великій Олександрівці за адресою вул. Братська, 14-б, — непридатне для використання, воно сильно пошкоджене під час окупації росіянами і, на жаль, не може бути  відремонтованим. Тому у співпраці сервісних центрів МВС з місцевою владою та бізнесом було оперативно підібрано нове приміщення для оренди і проведено всі необхідні підключення.

Як відбулось відкриття сервісного центру МВС №6542 у Великій Олександрівці бачили журналісти телеканалу «Ми Україна». Більше про перший день роботи і попит на державні послуги на Правобережжі Херсонщини можна подивитись у сюжеті команди для загальнонаціонального марафону «Єдині новини».


Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.