A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС з різних регіонів передають ЗСУ великодні смаколики


14 Квітня 2023

І знову Великдень під час війни. Того року, ми думали, що це скінчиться швидко, потім — ще трішечки, а зараз розуміємо, дива не буде. Лише боротьба і сила ЗСУ змусять ворога піти з нашої землі. Ми чітко знаємо, якою ціною дається нам кожен прожитий день та відвойований метр. І ми точно знаємо завдяки кому, ми готуємося до пасхального святкування.

Увесь цей тиждень працівники сервісних центрів МВС з Рівненщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини збирали і відвозили за сотні кілометрів для наших бійців великодні смаколики. Пасочки, крашанки, домашні ковбаски, печене м’ясце, все аби наші захисники та захисниці відчували народну підтримку, любов і вдячність. Вдячність за прості речі — можливість готуватися до свята, зустрічатися за родинним столом, обіймати коханих і рідних та промовляти: Христос Воскрес! Воскресне й Україна!

Віра робить нас сильними, добро – милосердними, а правда й ЗСУ – непереможними!

Нагадаємо, що з початком війни чимало працівників сервісних центрів МВС взялися не лише за волонтерство, а й за зброю. А деякі з них вже й назавжди покинули цей світ, проте залишилися у наших серцях. Слава Героям! Все є і буде Україна!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.