A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На деокупованій Херсонщині запрацював новий сервісний центр МВС №6542


13 Квітня 2023

Сьогодні, 13 квітня у Великій Олександрівці Херсонської області відкривається оновлений сервісний центр МВС №6542.

Нова адреса: вул. Міліційна, 32. Старе приміщення державної установи за адресою вул. Братська, 14 Б було зруйноване під час окупації росіянами та не може бути відновлене. Тому за час після звільнення Великої Олександрівки Збройними силами України було знайдено нове приміщення завдяки співпраці сервісних центрів МВС, місцевої влади, бізнесу.

На відкриття нового стаціонарного сервісного центру МВС завітали: заступник начальника Головного сервісного центру МВС Володимир Баранець, начальник Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області Олександр Хоменко, голова Великоолександрівської селищної ради Наталія Корнієнко, начальник районного відділу поліції Олексій Суховецький.

«Відкриття сервісного центру МВС №6542 на Херсонщині — це такий важливий маркер деокупації. Україна повертає якісний державний сервіс до Великоолександрівської громади. Це не просто подія місцевого значення. Це справді важливий показник, що усе є і буде Україна», — зазначив на відкритті заступник начальника Головного сервісного центру МВС.

Із 24 січня 2023 року тут почав надавати послуги мобільний сервісний центр МВС. Варто нагадати, що з 10 березня минулого року селище міського типу Велика Олександрівка та села Великоолександрівської громади було окуповано російськими військами. А 4 жовтня 2022 Велику Олександрівку звільнили Збройні сили України.

«Одразу після деокупації за погодженням із військовою адміністрацією — як тільки це стало можливим, до Великої Олександрівки було направлено мобільний сервісний центр МВС. Ми розуміли, що людям важливо відновити втрачені через війну документи. А на початку і взагалі було важливо зарядити телефон від генератора та вийти на зв’язок завдяки Starlink. Із 24 січня 2023 року тут уже надавались послуги в мобільному сервісному центрі МВС. За перші три місяці було проведено 176 реєстраційних операцій з транспортними засобами та здійснено обмін чи відновлення 241 національного посвідчення водія», — нагадав Володимир Баранець.

У сервісному центрі МВС №6542 зараз можна отримати такі послуги:

  • обмін чи відновлення посвідчення водія;
  • відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
  • вибракування транспортного засобу (якщо він постраждав від війни і не підлягає відновленню для керування дорогами загального користування);
  • усі інші види реєстраційних дій з транспортними засобами;
  • замовлення індивідуальних номерних знаків;
  • видача довідок і витягів з Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Незабаром з’явиться можливість складати теоретичний іспит.

Графік роботи сервісного центру МВС №6542 такий же, як і звичний графік усіх сервісних центрів МВС по Україні:

вівторок — п’ятниця: з 8:00 до 17:00;

субота: з 8:00 до 15:45;

неділя, понеділок: вихідні.

Усі послуги з реєстрації транспортного засобу можна отримувати в одній локації, оскільки Експертна служба МВС здійснює дослідження транспортних засобів тут же. У приміщенні поряд є відділення АТ «Укрпошта», де можна сплатити за бланкову продукцію, номерні знаки та адміністративні послуги.

А мобільний сервісний центр МВС відтепер має можливість виїхати у інші громади правобережжя Херсонщини. Як тільки буде запит від місцевих на реєстраційні дії з транспортними засобами або відновлення посвідчення водія.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.