A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Всесвітній день здоров’я відвідувачі сервісного центру МВС Рівного мали можливість отримати консультацію лікарів


07 Квітня 2023

7 квітня у світі відзначають Міжнародний день здоров’я. Дату обрали не випадково, адже  саме цього дня була створена у 1948 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ). Дана організація рекомендує один раз на рік проходити повне медичне обстеження кожній людині та не ігнорувати ним. Адже під час планового відвідання лікарів, можна завчасно виявити схильність до тієї чи іншої патології або діагностувати її на ранніх стадіях розвитку. А комплексне обстеження організму дає можливість зекономити на лікуванні у майбутньому.

Тож, аби популяризувати серед населення здоровий спосіб життя й донести інформацію про те, що щорічний огляд – це запорука  власного здоров’я, сервісні центри МВС Рівненщини спільно із Рівненським обласним інформаційно-аналітичним центром медичної статистики організували просвітницьку акцію. Так, 7 квітня, у Всесвітній день здоров’я в сервісному центрі МВС Рівного можна було  отримати не лише адміністративні послуги, а й медичну консультацію. З 10 години ранку й аж до обіду обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики за сприяння Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення області проводив безкоштовне тестування на гепатити С, В, також за проханням, кожен міг пройти тестування й на ВІЛ/СНІД.

Окрім того, охочі мали можливість поміряти артеріальний тиск, дізнатися рівень цукру й кисню у крові та вакцинуватися від COVID-19. Також громадяни мали змогу скористатися послугами психолога та сімейного лікаря.

«Місце проведення акції обрали не випадково, адже впродовж дня сервісний центр МВС № 5641 м. Рівне відвідує понад 300 людей, що дає можливість поінформувати більше коло громадян про доцільність та користь щорічного профілактичного огляду в лікарів. Окрім того, сервісні центри МВС працюють за принципом екстериторіальності, тобто громадяни, незалежно від їхнього місця реєстрації, можуть звернутися у будь-який зручний для них сервісний центр МВС. Таким чином просвітницька акція до Дня здоров’я охоплює не лише мешканців Рівненщини, а й жителів інших областей», — розповів начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області Валерій Белець.

Важливий чинник профілактики поширення хвороб — привернення уваги суспільства до проблеми, а також розширений обмін інформацією про недуги. Будьте здорові та бережіть себе!