A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Кому потрібні послуги сервісного центру МВС?


07 Квітня 2023

«Кому потрібні послуги сервісного центру МВС? Хто Ваші клієнти?» -Це далеко не повний перелік питань на які щоденно відповідають адміністратори сервісних центрів МВС, що працюють на деокупованій Херсонщині. Так, військова агресія внесла суттєві зміни у повсякденне життя місцевих жителів, але життя в регіоні продовжує вирувати.

З перших днів деокупації Херсонщини частенько отримували дзвінки з проханнями швидше повертатися, бо люди чекають на український державний сервіс. Це надає сил та надихає долати труднощі й працювати незважаючи на обставини непереборної сили. Так, з початку відновлення роботи проведено 3026 реєстраційних операцій, видано 4082 національних та міжнародних посвідчень водія, прийнято  4672 теоретичних та 3616 практичних іспитів, а також надано безліч консультацій та роз’яснень.

 

 

Ділимося з вами світлинами наших численних відвідувачів, людей яким потрібні наші послуги. Всі вони мають свою історію звернення до сервісного центру МВС, але всім їм надаються однаково якісні послуги. Серед них — медичні працівники, журналісти, військовослужбовці, пенсіонери, працівники комунальної сфери, домогосподарки та студенти. Хтось звертається для поновлення документів, які нахабно «віджали» рашисти. Дехто постраждав більше і залишився взагалі без автівки та завітав здійснити вибракування, комусь навпаки потрібно зареєструвати придбаний автомобіль, зняти  з обліку транспортний засіб та передати в дар ЗСУ або поставити на державний облік гуманітарну допомогу, що надходить з інших країн.

 

 

Ознакою відновлення повноцінного життя після періоду окупації є послуги, які активно набирають популярності серед місцевих мешканців, такі як замовлення індивідуальних номерних знаків, видача міжнародного посвідчення водія і звичайно прийом теоретичних іспитів у кандидатів у водії.

 

 

Приємно коли клієнти приходять за послугами цілими сім’ями, адже візит до сервісного центру МВС не займає багато часу, а приміщення в якому проходить очікування світле, просторе та з можливістю підключення до мережі інтернет.

 

 

Також у віддалених районах постійно надає послуги наш пересувний сервіс на колесах, що постійно дислокується в смт Велика Олександрівка, але на вимогу громади здійснює виїзди до інших населених пунктів області.

 

Нагадуємо наразі на Херсонщині відновили свою роботу два стаціонарні  сервісні центри МВС,   розташовані за єдиною адресою: м. Херсон, вул. Вишнева, 22.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.