A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чергове підробне посвідчення водія виявили в Черкасах


15 Березня 2023

Попит на фальшиві документи серед наших несвідомих громадян просто вражає.

Незважаючи на те, що чи не кожен день у ЗМІ з’являється інформація про те, що правоохоронці виявляють підробні документи, це не зупиняє інших відчайдух випробувати свою долю.

Лише кілька днів назад ми писали про підробні посвідчення водія які були вилучені на Сумщині, Рівненщині в інших областях, а сьогодні та ж історія вже трапилася в Черкасах.

Молодий чоловік звернувся до сервісного центру МВС №7141, щоб обміняти своє водійське посвідчення на нове, у зв`язку з закінченням його терміну дії. Однак, в реєстрах МВС ніде й сліду не було про вказаний документ та й сам бланк посвідчення викликав багато запитань.

Після ретельного огляду фахівцями з`ясувалося, що документ підробний, а його власнику тепер доведеться відповідати за законом.

До речі, за весь 2022 рік в Черкаській області було виявлено 6 підроблених ПВ. А лише за два місяці поточного року це вже четвертий випадок…

Сервісні центри МВС звертають вашу увагу, що єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія — це самостійно пройти 2 курси навчання в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспити в сервісному центрі МВС.

Не дайте себе обманути. Будьте відповідальними!