A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісний центр МВС Рівного отримав новенький автомобіль для складання практичного іспиту


14 Березня 2023

Практичний іспит з водіння на новенькому Hyundai i30. Саме таким транспортним засобом поповнився автопарк сервісного центру МВС Рівного. Авто забрендовано під єдину стилістику сервісних центрів МВС і його легко розпізнати на дорогах загального користування під час складання практичних іспитів. Воно оснащене додатковим дзеркалом заднього виду та відеореєстратором на дві камери.

Зазначимо, що сервісний центр МВС Рівненської області отримав Hyundai i30 на механічній коробці передач. Наявність такого транспортного засобу у сервісному центрі МВС спростить процедуру для тих, хто не може складати іспити на категорію В у складі групи, де використовуються автомобілі навчальних закладів.

Нагадаємо, що окрім Рівненської області, нові легкові автівки також отримали й сервісні центри МВС Одеської, Хмельницької, Львівської та Дніпропетровської областей. А на Тернопільщину та Черкащину були направлені ще й вантажні автомобілі. Все робиться для зручності та доступності.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.