A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Житомирщини передали для колеги-військового квадрокоптер


08 Березня 2023

Коли ворог йшов на нашу землю, то з-поміж усіх прорахунків припустився головного: українці горою один за одного. Ми б’ємося за кожен міліметр землі й вболіваємо за кожного воїна, як за найріднішу людину.

У родині сервісних центрів МВС Житомирщини є свої герої. Серед них – Артур, який вже рік служить у лавах ЗСУ та воює в найгарячіших точках фронту.

Щоб наші захисники могли ще ефективніше виконувати бойові завдання, колектив Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області передав для підрозділу Артура квадрокоптер з тепловізором, аби вража нечисть не мала жодних шансів сховатися ані вдень, ані вночі.

Сервісні центри МВС в Житомирській області вже не вперше передають допомогу для підрозділу Артура – раніше захисники отримали колеса для автівки, розгрузочні жилети, шолом.

Довідково: Артур розпочав свій шлях в системі сервісних центрів МВС у 2016 році. Він – один з тих, хто стояв біля витоків реформи, прийшовши за програмою навчання та стажування для нових працівників. З того часу Артур досконало опанував справу та сумлінно виконував свої обов’язки.

Щирий, завжди усміхнений і готовий допомогти – таким його знають клієнти сервісного центру МВС у Радомишлі.

Однак з початком повномасштабної війни життя адміністратора кардинально змінилося.

З березня 2022 року Артур проходить службу в Збройних силах України як артилерист у складі бригади спеціального призначення і бере участь у бойових завданнях на Сході України.

За його плечима – рік війни, тисячі кілометрів доріг, безсонні ночі та тяжкі бої. Але саме завдяки таким, як Артур, ми зустрічаємо кожен новий день.

Сьогодні герой сервісного центру МВС Житомирщини продовжує нести службу в ЗСУ, даючи відсіч ворогові та наближуючи Перемогу.