A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ігор Клименко: Наш бій триває


24 Лютого 2023

У річницю повномасштабної війни міністр внутрішніх справ згадав, як працювало МВС України та працівників всіх підрозділів, які несли службу протягом року.

«Битва за Київ, визволення Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини, героїчна оборона Маріуполя та незламність захисників Азовсталі, звільнення Херсона та правобережної Херсонщини – все це героїчні кроки. Кроки до нашої майбутньої Великої Перемоги. Кроки наших гвардійців, прикордонників і поліцейських, які разом із бійцями ЗСУ пліч-о-пліч дають рішучу відсіч російським окупантам», — нагадав Ігор Клименко.

Також очільник МВС зазначив, що масштабна евакуація цивільного населення ведеться з районів активних бойових дій, а здійснюють її рятувальники та поліцейські. Окрім того, займаються ліквідацією пожеж та порятунном людей із вогню та з-під завалів будинків, зруйнованих ворожими обстрілами.

«Документування воєнних злочинів росіян. Стабілізаційні заходи та відновлення державного ладу й громадської безпеки на деокупованих територіях, масштабне розмінування,  виявлення та притягнення до відповідальності колаборантів, відновлення державних послуг. Водночас боротьба з організованою злочинністю, з корупцією, незаконним обігом наркотиків, забезпечення публічного порядку, охорона державного кордону, дипломатичних представництв та критичної інфраструктури – все це залишається обов’язком органів та підрозділів системи МВС, як і в мирні часи», — підкреслив Ігор Клименко.

Він подякував співробітникам МВС, військовослужбовцям Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, особовому складу Національної поліції України, ДСНС України, а також Державної міграційної служби України та Головному сервісному центру МВС, які оперативно відновлюють надання сервісних послуг на деокупованих територіях та стають ближчими до мільйонів громадян України, які були змушені знайти прихисток закордоном. Тисячі працівників відзначені державними нагородами та відомчими відзнаками, а 39 – Герої України.

На жаль, МВС зазнало й важких незворотніх втрат. Як на передовій, так і в тилу. Усім загиблим поліцейським, гвардійцям, прикордонникам, рятувальникам, співробітникам та керівникам системи МВС низький уклін і вічна пам’ять.

«Наш бій триває. Ми стали міцнішими. Ми формуємо Гвардію наступу, щоб ще більш рішуче бити ворога. Нас зобов’язує наша любов до України, незламна віра в Перемогу й висока довіра до команди МВС українського народу», — додав Ігор Клименко.