A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

День єднання у сервісних центрах МВС


16 Лютого 2023

16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Нове свято було оголошено Президентом Володимиром Зеленським минулого року через заяви, що саме того дня розпочнеться повномасштабне російське вторгнення. Того року спонтанно стався концерт Святослава Вакарчука на пішохідному мосту в Києві. А цього року в сервісних центрах МВС спонтанно організувався флешмоб серед працівників.

Багато адміністраторів, як виявилось, прийшли на роботу 16 лютого у вишиванках або з жовто-блакитними стрічками. Комунікаційники регіонів проявили ініціативу і почали надсилати фото до Головного сервісного центру з усіх куточків нашої України.

Із цих світлин робимо колажі і протягом усього Дня єдності публікуємо їх у сторіз у соцмережі Головного сервісного центру МВС.

На знімках наші працівники у вишиванках, тримаються за руки і посміхаються. Тим часом на території всієї України оголошено повітряну тривогу і надання послуг у всіх 148 сервісних центрах МВС призупиняється з міркувань безпеки. Варто пройти до укриття. Дружньо. А після відбою повертаємося до надання якісного державного сервісу.

Єдність вона і проявляється у тому, що не домовляючись заздалегідь, українці гуртуються навколо спільної ідеї. Сильні. Непереможні. Об’єднані. Усе є і буде Україна!