A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відомий український захисник успішно склав теоретичний іспит на право керування транспортним засобом


15 Лютого 2023

«Русскій воєнний корабль, іді…!».

Автором цього відомого на весь світ гасла, що стало символом супротиву українського народу проти російських окупантів, довго вважали прикордонника з Черкащини Романа Грибова. 24 лютого разом з іншими військовослужбовцями, які захищали острів Зміїний, наш захисник потрапив в полон.

Після звільнення з полону Роман продовжив службу в Збройних силах України та захищає нині нашу державу від загарбників в рядах морської піхоти.

Сьогодні, Роман Валентинович відвідав сервісний центр МВС №7143, що в місті Звенигородка.

Пройшовши теоретичний курс навчання в автошколі наш герой успішно склав іспит в територіальному сервісному центрі МВС. Отримане свідоцтво тепер надає йому право продовжити навчання уже з практичної підготовки в обраному навчальному закладі.

Працівники сервісного центру з великою шаною зустріли відомого земляка, який разом із побратимами продемонстрували всьому світові твердість і міцність українського військового духу, незламність, і патріотизм.

Користуючись нагодою, на зібрані разом з волонтерами кошти, вони придбали та передали Роману та його бойовим побратимам, тепловізор та комплекти для надання першої медичної допомоги.

В свою чергу наш легендарний земляк підписав кілька пам`ятних картин, які будуть передані місцевим благодійним організаціям для продажу з аукціону, а зібрані кошти перерахують для Збройних Сил України.

Єднаємося заради Перемоги! Все є і буде Україна!