A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС розширюють географію надання своїх послуг


15 Лютого 2023

Перші кроки до впровадження сервісних послуг МВС через ДП «Документ» у місті Одеса — зроблено.

Цього місяця між Регіональним сервісним центром МВС Одещини та ДП «Документ», який входить до сфери управління Державної міграційної служби України, було розпочато співпрацю у сфері надання послуг з обміну національного посвідчення водія, в тому числі виданого вперше.

«Метою співпраці є організація співробітництва у сфері надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ. Війна — не привід зупинятися. Трудимося зі ще більшим запалом й продовжуємо розвиватися та працювати для вас» — наголосив керівник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Одеській області Михайло Козловський.

Спираючись на статистичні дані, послуга з обміну посвідчення водія користується найбільшим попитом серед громадян, особливо в період дії воєнного стану. За січень майже 5 тисяч осіб звернулися до сервісних центрів МВС Одещини аби обміняти посвідчення водія, в тому числі після їх втрати.

Відтепер, в Одеській області громадяни можуть обмінювати своє водійське посвідчення не лише у сервісних центрах МВС та ЦНАПах, а й у підрозділах ДП «Документ».

Наразі, громадяни можуть здійснити обмін національного посвідчення водія на 4 локаціях за такими адресами:

  • ЦНАП — м. Одеса, вул. Косовська, 2-Д;
  • ЦНАП — смт. Авангард, вул. Добрянського, 30;
  • ЦНАП — Одеська область, с. Крижанівка, вул. Ветеранів, 5;
  • ЦНАП — Одеська область, с. Фонтанка, вул. Степна, 4;
  • ДП «Документ» — м. Одеса, вул. Катериненська, 27/1.

Сервісні центри МВС постійно розширюють географію надання послуг не лише в Україні, а й за її межами. Нагадаємо, що підрозділи ДП Документ вже обмінюють посвідчення водія в Польщі. Українці заслуговують обирати де їм зручніше та швидше отримувати якісний державний сервіс.

Нагадуємо, що у Центрах надання адміністративних послуг громадяни можуть отримати послуги, які надають сервісні центри МВС, а саме:

— обмін та відновлення посвідчення водія (без складання іспитів);

— державна реєстрація нових транспортних засобів (без огляду);

— перереєстрація у зв’язку зі зміною назви організації;

— перереєстрація у зв’язку зі зміною анкетних даних власника (зі зміною регіону реєстрації чи без зміни регіону реєстрації);

— перереєстрація при переобладнанні авто для роботи на газовому пальному (без огляду).

У підсумку, Михайло Козловський наголосив: «Наша взаємодія між Державним підприємством «Документ» та ЦНАПами має бути всеосяжною. Варто працювати злагоджено. Пріоритетом й надалі залишається спрощення отримання громадянами державних послуг в найкоротші терміни. Усі ми згуртовані й максимально вмотивовані. Працюємо і не зупиняємося».

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.