A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чергову підробку виявили в сервісному центрі МВС Черкас


11 Лютого 2023

«Дешева рибка – погана юшка».
У пошуках товарів чи послуг, ми часто хочемо отримати найнижчу ціну.
Бажання цілком зрозуміле, але не завжди виправдане. Особливо коли це стосується купівлі дороговартісного товару, зокрема автомобіля.
Так, до сервісного центру МВС №7141, що в місті Черкаси, звернувся чоловік із заявою про реєстрацію автомобіля Ford Focus, якого він нещодавно вигідно придбав.
Під час дослідження автівки та наданих на неї документів судовим експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що хтось з «умільців» вирізав у «форда» шмат кузова з ідентифікаційним номером, а на його місце вварив деталь з номером іншого авто. А щоб приховати оборудку, надав висновок від імені Бюро «Сантодор» про немов би, дублювання ідентифікаційного номера.
Однак, цей номер не пройшов… Висновок, як і саме дублювання, виявилися підробними. Тож, задум провалився, а гроші за автівку вже не повернути.
Шановні автовласники, пам’ятайте, що в алгоритмі перереєстрації автомобіля обов’язковим кроком є експертне дослідження транспортного засобу перед зверненням до сервісного центру МВС, і лише воно убезпечить Вас від покупки транспортного засобу з кримінальним минулим.
Бережіть власні кошти та нервові клітини під час придбання автомобіля, укладайте договір купівлі-продажу у сервісному центрі МВС.