A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Івано-Франківщини передали прикарпатським спецпризначенцям станцію новітнього супутникового інтернет-зв’язку


10 Лютого 2023

Комплекс супутникового інтернету StarLink колектив сервісного центру МВС в Івано-Франківській області передав спецпризначенцям  поліції Прикарпаття.

Це обладнання буде корисним для бійців роти поліції особливого призначення  під час виконання поставлених завдань в зоні проведення бойових дій. Сучасний засіб зв’язку, який практично не має жодних обмежень у роботі, ефективно працює в місцях де немає світла та зв’язку.

«Не зупиняємося, продовжуємо працювати та підтримувати наших захисників. Сервісні центри МВС Івано-Франківщини раді повідомити ще одну гарну новину. Черговий комплекс супутникового інтернету StarLink переданий спецпризначенцям поліції Івано-Франківщини», — зазначив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Івано-Франківській області Олег Шпек.

Очільник поліції Прикарпаття подякував за надане обладнання та зазначив, що бійці будуть використовувати його на фронті.

«Наші  бійці від початку повномасштабного вторгнення росії несуть службу в найгарячіших точках країни. Це обладнання допоможе завжди їм бути на зв’язку. Тож я дякую вам за підтримку наших бійців, з вами ми наближаємо таку омріяну Перемогу»,  — наголосив Сергій Безпалько.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.