A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Харківщини задонатили свою кров і плазму для армії


10 Лютого 2023

Наші захисники та захисниці дивують увесь світ своєю мужністю та бойовою майстерністю, а ми — гідно віддячуємо їм нашею підтримкою. В умовах воєнного стану завжди існує необхідність в забезпеченні донорської крові та її компонентів. Тому чуємо про потребу та одразу реагуємо на неї.

Працівники сервісного центру МВС Харківщини відвідали Харківський обласний центр служби крові і задонатили свою кров.

Плазма та кров потрібні щодня як для українських військових, так і для цивільних, які потерпають від ракетних обстрілів росії.

Наразі виникла необхідність саме 1, 2, 3, 4 групи крові з негативним резусом. Аби забезпечити армію будь-хто може долучитися до здачі крові. Донація займає 10 хвилин. І донором може стати кожен віком від 18 років. Серед обов’язкових вимог — маса тіла не менше ніж 50 кг та відсутність протипоказань до донорства.

Воювати можуть не лише хоробрі хлопці та дівчата, а й наша кров, особливо коли вона так їм потрібна. Найважливіше зараз бути надійним тилом воїнам аби вони мали змогу тримати лінію оборони, де життя — найбільша цінність.

Незламні і непоборні у єдності. Разом ми сильні. Разом ми непереможні. Разом наближаємо Перемогу України!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.