A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відомий шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво отримав національне посвідчення водія у сервісному центрі МВС міста Львова


06 Лютого 2023

Всесвітньо відомий шеф-кухар, суддя проєкту «МастерШеф» та викладач кулінарного мистецтва Ектор Хіменес-Браво з початком повномасштабної агресії рф обрав бути пліч-о-пліч з українцями. Він постійно підтримує наших захисників своїми донатами, ходить до укриття під час ракетної небезпеки, готує на туристичній газовій плитці та сидить без світла. Також Ектор активно волонтерить, вчить українську мову та отримує українські документи.

Всі охочі отримати посвідчення водія мають пройти навчання в автошколі, а потім звернутися до сервісного центру МВС для складання іспитів. Так зробив і Ектор Хіменес-Браво. Він обрав автошколу, пройшов навчання і у жовтні 2022 року успішно склав теоретичний іспит на право керування транспортними засобами у сервісному центрі МВС міста Львова.

Днями відомий шеф-кухар знову відвідав сервісний центр МВС у Львові та завершив процедуру отримання національного посвідчення водія успішно склавши практичний іспит з водіння. Відтепер Ектор має посвідчення водія українського зразка.

Нагадаємо, минулоріч в Україні змінився алгоритм видачі посвідчення водія. Кандидатам у водії необхідно пройти 7 кроків для його отримання:

— обрати автошколу для теоретичної підготовки;

— пройти теоретичний курс навчання та отримати свідоцтво, яке чинне 1 рік (без складання внутрішнього іспиту в автошколі);

— скласти теоретичний іспит у сервісному центрі МВС аби надалі мати змогу проходити практичне навчання;

— обрати автошколу для практичної підготовки (це може бути та сама автошкола в якій проходили теоретичну підготовку або будь-яка інша);

— пройти навчання, скласти внутрішній практичний іспит в автошколі та отримати свідоцтво, яке дійсне 2 роки;

— скласти практичний іспит у сервісному центрі МВС;

— отримати посвідчення водія, що видане вперше на 2 роки.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.