A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Перші кроки до впровадження сервісних послуг МВС через ДП «Документ» у місті Дніпро — зроблено


25 Січня 2023

24 січня 2023 року, відбулася робоча зустріч керівників Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області та підрозділу ДП «Документ» у м. Дніпро, що входить до сфери управління Державної міграційної служби України.

За результатом цієї зустрічі було підписано Узгоджене рішення щодо співробітництва у сфері надання адміністративних послуг, які здійснюють сервісні центри МВС.

За 2022 рік, найзатребуванішою послугою, особливо в період воєнного стану, — є обмін посвідчення водія. У минулому році до сервісних центрів МВС Дніпропетровщини для обміну посвідчення водія, в тому числі й після втрати, звернулись понад 55 тисяч громадян.

Сервісні центри МВС завжди реагують на запити громадян. Невдовзі на Дніпропетровщині люди матимуть змогу здійснювати обмін свого посвідчення водія не лише в сервісних центрах МВС, ЦНАПах, а й у підрозділах ДП «Документ».

Нагадаємо, що підрозділи ДП «Документ» працюють та надають послуги з обміну посвідчення водія у чотирьох містах Республіки Польща: Варшава, Вроцлав, Гданськ, Краків. До польських центрів «Паспортний сервіс» ДП «Документ» також приїжджають громадяни України з інших європейських держав.

Українці заслуговують на якісний державний сервіс. Працюємо для вас та вашої зручності!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.