A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Герой сервісних центрів МВС Буковини. Багатодітний батько та впевнений у перемозі військовий


25 Січня 2023

335 днів ми живемо у війні. 335 днів у тривозі та страху за рідну землю і близьких людей. Та ми у надійних руках наших захисників. Ми сповнені віри та в очікуванні перемоги, бо маємо ким пишатися. Розкажемо про нашого колегу.

Уже 11 місяців він виконує завданя із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Олег до війни — працівник сектору персоналу Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівецькій області. Олег під час війни – нацгвардієць. З перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав Національної гвардії України. Тепер його будні не обмежуються чітким робочим графіком, а замість важливих документів — зброя.

Олег несе службу допоки вдома чекає любляча дружина та троє дітей, котрих бачить вкрай рідко. Проте спокійний сон рідних та всіх українців вартий усіх випробувань. Його позиція, зумовлена любов’ю до рідної землі та чітким баченням того, що кожен має працювати на перемогу.

Пишаємося нашим колегою і усіма захисниками України! Ми непереможні у своєму завзятті жити у вільній, незалежній, мирній  країні!

Очікуємо переможних повідомлень, посмішок і навіть сліз! Бо іншого не дано.  Все буде Україна!