A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Микола Рудик нагадав, які послуги сервісних центрів МВС надаються онлайн та анонсував нові


13 Січня 2023

Під час презентації в національному інформаційному агентстві «Укрінформ» нової онлайн-послуги начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик поділився статистикою про ті онлайн-послуги, які вже надавались у 2022 році.

«Розвивати онлайн-послуги і онлайн-сервіси завжди було серед пріоритетів діяльності Головного сервісного центру МВС», — наголосив Микола Рудик.

12 січня стала доступною онлайн-послуга продовження терміну відповідального зберігання номерного знака в сервісному центрі МВС.  А протягом 2022 року сервісні центри МВС уже надавали такі онлайн послуги:

  • призначення належного користувача — шеринг авто;
  • обмін або відновлення посвідчення водія.

«Послуга призначення належного користувача для авто надається як через Електронний кабінет водія, так і в Дії. За 2022 рік нею скористались 97 726 разів», — повідомив начальник Головного сервісного центру МВС.

Через Електронний кабінет водія минулого року було подано близько 58 тисяч заявок. Із них кожна була опрацьована і розглянута. 10 382 водії отримали нове посвідчення водія в зручному їм сервісному центрі МВС, а 4 317 водіїв отримали нові посвідчення водія з доставкою Укрпоштою.

«Серед тих послуг, які плануємо запустити онлайн найближчим часом, є ще одна, яка стосується номерних знаків. Це замовлення індивідуальних номерних знаків. Завдяки співпраці Головного сервісного центру МВС та державного підприємства «ІНФОТЕХ» в Електронному кабінеті водія можна буде перевірити доступність для замовлення і одразу замовити і оплатити виготовлення індивідуального номерного знака. Індивідуальні номерні знаки — це комбінація символів або може бути і графічний елемент. Наприклад, знак зі своїм іменем або зі своїм прізвищем чи з назвою і логотипом компанії», — анонсував начальник Головного сервісного центру МВС.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.